Wij zijn elke dag geopend van 11u tot 18u

Verwachting / Anna Hope
Verwachting / Anna Hope
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, Verwachting / Anna Hope
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, Verwachting / Anna Hope

Verwachting / Anna Hope

Normale prijs
€22,99
Aanbiedingsprijs
€22,99
Normale prijs
Uitverkocht
Eenheidsprijs
per 
Inclusief belasting

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney.

Hannah, Cate en Lissa zijn jong, ambitieus en onafscheidelijk. Ze wonen samen in een huis in Oost-Londen. Hun dagen zijn gevuld met kunst en activisme en staan bol van liefde en uitgelatenheid. Ze hebben hun hele leven nog voor zich.

Tien jaar later is alles anders. Hannah is tevreden met haar leven en met Nathan, maar heeft een allesverzengende kinderwens. Cate is naar Canterbury verhuisd na de geboorte van haar zoon en voelt dat ze zichzelf kwijtraakt. Lissa staat op het punt om door te breken als actrice, maar privé gaat het slecht. Alle drie worstelen ze met dezelfde vraag: wat is een zinvol leven, en hoe bereik je dat?

Verwachting is hartverscheurend en opbeurend tegelijk en gaat over je weg vinden in het leven: als moeder, als dochter, als echtgenote, en als goed mens.