Wij zijn elke dag geopend van 11u tot 18u

De kaalvreter / Siegmann, Machteld
De kaalvreter / Siegmann, Machteld
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, De kaalvreter / Siegmann, Machteld
  • Afbeelding in Gallery-weergave laden, De kaalvreter / Siegmann, Machteld

De kaalvreter / Siegmann, Machteld

Normale prijs
€15,00
Aanbiedingsprijs
€15,00
Normale prijs
Uitverkocht
Eenheidsprijs
per 
Inclusief belasting

De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff. Winnaar van De Bronzen Uil 2020 en de CLO-Byblos Literatuurprijs 2020, genomineerd voor de Boekhandelsprijs 2020.

Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in Zanegeest. Sindsdien is Leie aan het wachten, eerst op haar ouders, later op iets wat ze niet kan definiëren. Het wachten lijkt voorbij als ze met Dirk trouwt en twee zonen krijgt. In de zomer van 1974 wordt Leies zorgvuldig opgebouwde leven op z’n kop gezet door het overlijden van de vrouw bij wie ze als pleegkind was ondergedoken. Ze gaat naar de begrafenis, maar kan niet terugkeren naar het leven met haar man en zonen. Ze zwijgt en wacht.

De kaalvreter is een origineel, overtuigend en mooi geschreven verhaal over afkomst en herinneringen. De personages trekken je het verhaal in. Wie begint met lezen is verkocht.’ – Franca Treur

**** ‘Moeilijk te geloven dat De kaalvreter de debuutroman is van Machteld Siegmann, zo knap zit het boek in elkaar. […] Onwaarschijnlijk sterk debuut.’ – De Limburger

**** 'Het is aan de strakke regie van Siegmann en haar ingehouden stijl te danken dat al die narigheid toch een mooi boek oplevert.' – Noordhollands Dagblad